Aeroškola zve pedagogy na ukázkové projekce

21. 9. 2016

Pro všechny pedagogy, které zajímají aktivity Aeroškoly, ale nejprve by si je rádi vyzkoušeli sami na vlastní kůži, připravila tato pražská organizace hned dvě příležitosti seznámit se s jejími aktivitami.

6. října 2016 proběhne od 16:30 v kině Světozor projekce filmu O čo ide Idě, který bude letos v prosinci na programu Filmového týdne pro školy, pořádaného Aeroškolou. Kromě projekce filmu se pedagogové mohou těšit na osobní setkání s hlavní protagonistkou filmu Idou Kelarovou a také na představení kompletního programu Filmového týdne pro školy.

18. října má pak od 20:30 kino Aero v rámci cyklu Diáky na programu pořad Afrika: ráj v slzách. Tento pořad je přitom možné kdykoli ve školním roce 2016/2017 objednat jako školní program pro svou třídu. Pedagogové tak mají jedinečnou možnost se s programem předem seznámit.

Oba pořady zpřístupňuje Aeroškola pedagogům zcela zdarma, vyžadována je pouze předchozí rezervace. První z programů je otevřen pouze pedagogům, druhý je veřejně přístupný, díky rezervaci však pedagogové získají vstup zdarma.

Více informací o ukázkových projekcích, projektu Filmový týden pro školy i ostatních aktivitách Aeroškoly získáte zde.

Kategorie článku