Zlínský festival krátkých filmů REC FEST přijímá přihlášky do soutěžních sekcí

12. 2. 2020

Šestý ročník zlínského festivalu krátkých filmů REC FEST pořádaný studenty Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáš Bati nabízí filmařům možnost přihlásit své krátké snímky do tří soutěžních sekcí. Přihlášky jsou otevřené do 15. února 2020. O vítězích ve Zlíně rozhodne odborná porota během třídenního programu od 7. do 9. dubna 2020.

Podobně jako v předešlých letech spojí festival REC FEST mladé filmaře s odborníky ze světa filmu a nabídne svým návštěvníkům přehlídku české a slovenské krátkometrážní filmové tvorby, a to v soutěžních sekcích hraných, animovaných a dokumentárních snímků. Během třídenního programu od 7. do 9. dubna 2020 festivalovým návštěvníkům ve Zlíně nabídne i projekce celovečerních titulů, tradičně spojených s osobnostmi porotců, a doprovodný program v podobě odborných přednášek a workshopů.

Přihlášky do všech soutěžních sekcí mohou tvůrci podávat na webu https://www.recfest.cz/. Výzva je otevřená do 15. února 2020. Akceptovány budou české a slovenské snímky vyrobené po 1. 1. 2018 se stopáží do třiceti minut. Podmínky pro přijetí díla jsou dostupné zde: https://www.recfest.cz/pravidla.php.

Podrobné informace o programu budou postupně zveřejňovány na webu https://www.recfest.cz/ a sociálních sítích.

Web: https://www.recfest.cz/

Facebook: https://www.facebook.com/RecFestZlin/

Instagram: https://www.instagram.com/recfest/

Kontakt pro média: Tomáš Mokroluský  / t_mokrolusky@utb.cz  / +420 739 188 371

Kategorie článku