MFF Praha – Febiofest prodlužuje přihlášky do soutěže I ty jsi filmařem.

17. 2. 2020

I letos MFF Praha – Febiofest otevřel možnost přihlásit svůj krátký film školním týmům do soutěže I ty jsi filmařem. Týmy mohou své filmy hlásit do 2.3. 2020, jednotným tématem soutěže je ekologie.

Již 7. ročník soutěže amatérských filmů I ty jsi filmařem proběhne v rámci MFF Praha – Febiofest, školní týmy a jednotlivci mohou hlásit své krátké filmy (1 – 5 min) natočené v roce 2019 a 2020. Výherci kategorie školní tým získají jednu z následujících cen: 


1. místo: Finanční dar v hodnotě 30 000 Kč pro školu, kterou tým navštěvuje. Dar je určený na vzdělávací akce v oblasti internetové a mediální gramotnosti.

2. místo: Finanční dar v hodnotě 20 000 Kč pro školu, kterou tým navštěvuje. Dar je určený na vzdělávací akce v oblasti internetové a mediální gramotnosti. 

3. místo: Finanční dar v hodnotě 10 000 Kč pro školu, kterou tým navštěvuje. Dar je určený na vzdělávací akce v oblasti internetové a mediální gramotnosti. 

Vyhlášení výherců soutěže proběhne v rámci pražské části Febiofestu, který se koná od 17. do 27. března 2020. Formulář k přihlášení mohou soutěží vyplnit na stránkách festivalu https://www.febiofest.cz/i-ty-jsi-filmarem#tym. Podrobnější informace o soutěži i s podmínkami přihlášení jsou k dispozici zde: https://www.febiofest.cz/i-ty-jsi-filmarem.

Podrobné informace o finalistech soutěže budou zveřejněny na webových stránkách festivalu www.febiofest.cz.

Kontaktní osoba: Zdenko Slavík, slavik@febiofest.cz

Kategorie článku